Kontakt
JAGUAR
NOVÝ JAGUAR I‑PACE

ŠPIČKOVÉ VÝKONNÉ SUV S RYZE ELEKTRICKÝM POHONEM.
JAGUAR
NOVÝ JAGUAR E-PACE

PRVNÍ KOMPAKTNÍ SUV ZNAČKY JAGUAR NABÍZÍ JEDINEČNOU KOMBINACI ATRAKTIVNÍHO VZHLEDU, AGILITY A DYNAMICKÉHO ZÁŽITKU Z JÍZDY.
JAGUAR
JAGUAR XF SPORTBRAKE

NOVÝ MODEL S OSOBITÝM DESIGNEM, DYNAMICKÝMI JÍZDNÍMI VLASTNOSTMI A NEJMODERNĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI.
JAGUAR
JAGUAR F-PACE

LUXUSNÍ VÝKONNÉ SUV NABÍZEJÍCÍ PRAKTIČNOST A EFEKTIVITU.

JAGUAR
NOVÝ F‑TYPE
PRVNÍ KOMPAKTNÍ SUV ZNAČKY JAGUAR NABÍZÍ JEDINEČNOU KOMBINACI ATRAKTIVNÍHO VZHLEDU, AGILITY A DYNAMICKÉHO ZÁŽITKU Z JÍZDY.

Vítejte na stránkách společnosti CARTec motor, s.r.o. Naše společnost je jediným autorizovaným prodejcem a oficiálním servisem vozů Jaguar a Land Rover na území města Brna a Jihomoravského kraje. Naším záměrem je nabídnout zákazníkům pružné služby, zajištěné pečlivě vybraným a vyškoleným týmem profesionálů s mnohaletou zkušeností z prodeje a servisování nejnovějších automobilů. To vše v příjemném moderně vybaveném prostředí zrekonstruovaného autosalonu, v blízkosti centra města.

Nabízíme Vám prodej nových i ojetých vozů značek Jaguar a Land Rover, stejně tak jako jejich záruční i pozáruční servis. Dále si u nás můžete zakoupit celou řadu značkových doplňků a náhradních dílů pro Váš vůz. Pro opravy vozů využíváme vlastního servisního střediska.

Během čekání na vozidlo můžete využít prostředí našeho klimatizovaného autosalonu. Je vám k dispozici občerstvení, denní tisk, možnost sledovat TV nebo přístup k internetu. Pokud nechcete být během péče o Vaše vozidlo nikým rušeni, máte k dispozici samostatnou jednací místnost, kterou můžete využít pro Vaše obchodní schůzky. Přijďte nás navštívit nebo napište na prodej@cartec.cz .

Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků společnosti CARTec motor.